پروژه های گالوانیزه

توضیحات پروژه های گالوانیزه

پروژه های گالوانیزه

 

به‌مناسبت تولد حضرت علی‌(ع) و روز پدر، تاپ‌سان پنج عطر خوش‌بو و کم‌نظیر را برای هدیه‌ی به پدران ایران‌زمین به‌پاس زحمات بی‌دریغشان معرفی می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید تا این عطرها را از آخر به اول به شما معرفی کنیم. شایان ذکر است مطلب حاضر در بخش تحقیقات بازار فروشگاه اینترنتی تاپ‌سان گردآوری شده است.

Azzaro Chrome .۵

شاید جای تعجب نداشته باشد که عطری را در این فهرست قرار دهیم که با الهام از حس‌و‌حال و رابطه‌ی بین پدر و فرزند ساخته شده است. بله، عطر کروم از مزون آزارو شاید یکی از انتخاب‌های مناسب‌ باشد؛ چون صرف‌نظر از ایده‌ی آن، نوع رایحه مرکباتی‌آروماتیک آن برای فصل‌های گرمِ پیش رو ایده‌آل و مناسب است. در نسخه‌ی اصلی، رایحه‌ی لیمو، ترنج، رزماری، بهارنارنج و آناناس خیلی ملموس‌تر از سایر ترکیبات تشکیل‌دهنده هستند.

البته، این رایحه از زمان خلق اولیه در سال ۱۹۹۶ تا‌به‌امروز، محصولات و نسخه‌های دیگری هم به خانواده‌اش اضافه کرده که امتحان‌کردن و مدنظر قراردادن آن‌ها نیز خالی از لطف نیست. شخصا خانواده عطر‌های کروم را به کسانی پیشنهاد می‌کنیم که برای پدری جوان یا جوان‌دل خرید می‌کنند.

 

گرامانو